Outlook Giriş

Microsoft firmasının hem masaüstü hem web mail servisi olan Outlook.com‘ a ücretsiz üye olabilirsiniz. Outlook mail giriş için Outlook.com oturum açma sayfasına gidin ve Oturum aç’ı seçin. E-posta adresinizi veya telefon numaranızı girin ve İleri’yi seçin. Son olarak şifrenizi girerek Outlook giriş işlemini yapmış olacaksınız. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak mail hesabınızın giriş sayfasına gidebilirsiniz.

https://outlook.live.com/

Outlook Giriş Yap

1 Öncelikle bilgisayar üzerinden giriş yapmak istiyorsanız, tarayıcınızı açın Outlook.com sitesine giriş yapın.

2 Sağ üst köşeden Oturum açın bağlantısına tıklayın.

3 Mail adresinizi ve şifrenizi girerek Outlook mail giriş işlemini yapmış olacaksınız.

 

outlook giriş

Cep Telefonundan Outlook Giriş

Mobil telefondan mail hesabına giriş yapmak için Outlook uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulama indirme marketine giderek Outlook uygulamasını indirin ve aşağıdaki adımları takip ederek oturum açabilirsiniz.

1 Outlook mobil uygulamasını telefonunuza indirin.
Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.outlook&hl=tr&gl=US
IOShttps://apps.apple.com/tr/app/microsoft-outlook/id951937596
2 Uygulamayı açın.
3 Kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek oturum açabilirsiniz.

Outlook Sıkça Sorulan Sorular

Outlook hesabımı nasıl bulurum ?

Hesabınızın güvenlik ayarlarını yaptıysanız mail hesabınızı bulabilirsiniz. Outlook.com sayfasına gidin, kullanıcı adınızı veya telefon numaranızı kullanın. Oturum kodunuzu telefon numaranıza veya kurtarma e posta adresinize gönderin. Gönderilen kod ile hesabınızı bulabilirsiniz.

Outlook Hesabı ile Hotmail hesabı aynı mıdır ?

Bir Microsoft hesabına sahipseniz bütün uygulamaları aynı hesap üzerinden kullanabilirsiniz. Outlook, Hotmail, Windows Live gibi uygulamaları aynı mail hesabı ile kullanabilirsiniz.

Microsoft hesabımda nasıl oturum açarım

Bilgisayarınızın arama kısmına hesaplar yazın. E posta ve hesaplar sayfasını açın. Buradan mail adresinizi ve şifrenizi kullanarak oturum açabilirsiniz.

Microsoft Outlook hesabıma Gmail hesabımı nasıl eklerim

Outlook masaüstü uygulamasını açın. Dosya kısmına tıklayın. Hesaplar bölümüne gelin, buradan Gmail adresinizi ve şifresini girin. Gmail hesabınız Outlook uygulamasına eklenmiş oldu.

Outlook Ne Demek

Outlook, Microsoft’un masaüstü mail uygulamasıdır. Tarayıcı kullanmadan masaüstü bilgisayarınız da mail alışverişi yapmanıza olanak sağlar.

Outlook Eski Tarihli Maillere Nasıl Ulaşabilirim

Outlook masaüstü uygulamasını açın. Sol menüden tarih simgesine tıklayın. Ulaşmak istediğiniz e posta tarihini girin, eski mailler önünüze gelecektir. Bu yöntem ile yapamadıysanız gelen kutusunun sağ üstünde tarih ile yazan bağlantıya tıklayın ve tüm postalar bağlantısını seçin. Bu şekilde bütün eski tarihli maillere ulaşabilirsiniz.

Outlook Spam Klasörü Nerede

Outlook masaüstü uygulamasını açın. Outlook gelen kutusuna gidin. Sol sekmeden mail hesabınızı seçin ve gereksiz e posta klasörüne tıklayın. Bu klasör Outlook spam klasörü olarak geçmektedir.

“Outlook Giriş” üzerine bir yorum

Yorum yapın