Passolig Giriş

Passolig Giriş, Türkiye’de futbol maçlarına ve diğer spor organizasyonları için kullanılan bir karttır. Bu rehberde, Passolig giriş nasıl yapılır, bilet nasıl alınır ve giriş hatasıyla karşılaşırsanız ne yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Passolig Giriş

Türkiye’de futbol maçlarına ve diğer spor organizasyonlarına güvenli ve kolay giriş imkanı sunan bir karttır. Passolig kartınızla stadyumlarda hızlı ve kolay geçiş yapabilir, biletlerinizi online olarak satın alabilir ve maç öncesi ve sonrası özel etkinliklerden yararlanabilirsiniz.


PassoLig Girişi İçin Tıklayın

Passolig Giriş

Giriş Nasıl Yapılır

Passolig web sitesine veya mobil uygulamaya gidin. T.C. kimlik numaranız ve parolanız girdikten sonra, bilet satın alabilir, maç bilgilerini kontrol edebilir ve Passolig kartınızla ilgili işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bilet Al

Passolig web sitesine veya mobil uygulamaya girin. Gitmek istediğiniz maçı seçin ve koltuk seçiminizi yaptıktan sonra ödeme işlemini tamamlayın.

Biletiniz Passolig kartınıza yüklenecektir.

"</a

Giriş Hatası

Passolig’e giriş yaparken hata alıyorsanız, aşağıdakileri deneyebilirsiniz:

  • T.C. kimlik numaranız ve parolanızın doğru olduğundan emin olun.
  • Büyük/küçük harf duyarlılığına dikkat edin.
  • Tarayıcınızın önbelleğini ve çerezlerinizi temizleyin.
  • Farklı bir tarayıcı veya cihaz kullanmayı deneyin.
  • Sorun devam ederse, Passolig müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Passolig Giriş Ücreti

Passolig kartı için tek seferlik bir başvuru ücreti vardır. Başvuru ücreti öğrenci ve engelliler için ücretsiz, yetişkinler için 20 TL‘dir. Passolig kartı ile her maç için aylık bir üyelik ücreti de alınmaktadır. Üyelik ücreti öğrenci ve engelliler için 5 TL, yetişkinler için 10 TL‘dir.

Son Güncelleme 10 Mayıs 2024

Yorum yapın